24 Aralık 2012 Pazartesi

4. Yaş Partimiz

Bir iki haftadır yaptığım hazırlıklar cumartesi günü nihayet meyvesini verdi. Doğumgünümüz hafta içine gelince ufak bir pastayla geçiştirdiğimiz günü ailelelerimizle de kutlayalım istedim. Tarkan daha sabahtan anne doğumgünüm akşamamı diye sayıklamaya başladı. Bir mutluluk bir heyecanla bekledi akşama kadar canım oğlum. Hazırlıkları bitirip kıyafetlerini giyince şarkılar söylemeye başladı 
Bugün benim doğum günüm, Bugün benim doğum günüm.
Onun mutluluğunu görmek o kadar  güzeldiki yaptıklarıma değdi. Çok güzel geçti e arada bir Tarkan'ın olmayacak şeylere tutturmasını saymazsak herşey çok güzeldi. Ben sustum resimler konuşsun birazda. Annecim nice güzel yaşlara benim bal yanaklım mis kokulu oğlum baban da ben de seni çoooooook seviyoruz:)
 Pasta dahil bütün herşeyi bu sefer kendim yapmak istedim ama şu şeker hamurlu pasta serüvenim burada bitmiştir bunu daha iyi anladım ben basit bir pastayı bile çok zor kapladım millet neler neler yapıyor akıl sır erdiremiyorum.


 Canım oğlum benim annesinin bitanesi en seveni en sevileniGülümseyin değince hemen dişler ortaya:)


 Çocuklar acele edince pastayı herbirimiz bir yerde söndürdük naparsınız buda böyle olsun artık:)Eşim biraz kalabalık ortamda resim çektirmeyi sevmeyince anca tek kare pozumuz var buda huy işte bi vazgeçiremedim. Bu arada saç baş almış başını gitmiş bende napıyım o an hiç saçımı düşünecek halde değildim.

 

 Burda da son günlerin meşhur dansını yapıyorlar iki bücürük  Gangnam  Style  büyüklere taş çıkardılar desem abartmış olmam galiba:)

Yavrum hergünün böyle güzel olsun Allah yeni yaşında önce sağlık sonra ailece hepimize mutluluk ve herzaman olduğu gibi  senin güzelliklerinle iftihar etmeyi nasip etsin.

11 yorum:

Seda dedi ki...

Ne güzel olmuş herşey! Hep boyle neseli olsun hayati boyunca kucuk adam iyi ki dogmus;)

Tarkanın Annesi dedi ki...

Sağol Seda Teyzesi:)

emine dedi ki...

her şey çok güzel olmuş nice senelere iyi ki doğmuş annesi nice senelere

Necla Şölen dedi ki...

canım öncelikle Allah oğluna uzuuuun ömürler versin. Bu arada ne kadar güzel hazırlamışsın, ellerine sağlık,hepsi çok güzel gözüküyor. şeker hamuruna şekil vermek pasta kaplamak sıkıntılıdır. Bir zamanlar hevesle ben de yaptım ama yok o süslemeler çok zor. Yapanların ellerine sağlık.

Tarkanın Annesi dedi ki...

Eminecim teşekkürler...

Neclacım teşekkürler dediğin gibi zormuş bu şeker hamuruyla uğraşmak

Tuğra'nın Annesi Emine dedi ki...

Kutlu mutlu olsun Tarkancığın yeni yaşı. Hep güzel insanlarla karşılaşsın ve hep böyle mutlu olsun inşallah. Test sonuçlarının iyi çıkmasına da ayrıca sevindim. Allah başka dertler vermesin.
Bu arada, eline-emeğine sağlık Sibelcim. Herşey o kadar özenilmiş ve o kadar güzel olmuş ki!
Çoook çok öpüyoruz sizi :)

Tarkanın Annesi dedi ki...

Eminecim çok teşekkürler canım. Vallahi her ne kadar senin kadar güzel ve cici yapamasamda herşeyi becermeye çalıştım bizde sizi çoook öpüyoruz sağol canım

KoKoŞ KeLeBeK dedi ki...

allah bagıslasın mınık gamgamları huzur ve saglıkla buyusun tarkan..hersey sahane gorunuyorrrrr bu arada elınıze saglık

Tarkanın Annesi dedi ki...

Teşekkürler Kokoşcum:)

Sevgi dedi ki...

herşey şahane görünüyor sibel.. süsler, mamalar ellerine sağlık..
ama en güzeli de tarkan..
allah nice mutlu yıllar göstersin..
hep birlikte çok güzel günleriniz, yıllarınız olsun inşallah..

Tarkanın Annesi dedi ki...

Amin Sevgi'cim